• Welcome to Dar Ibn Khaldun

  • Do You Need Any Translation Services?

  • We Provide Legal, Financial and Technical Translation

  • Translation for All Major World Languages

  • Ready to Provide Translation for Companies and Individuals

наш послуги перекладу

Переклад

Переклад книг, наукових досліджень, контрактів, каталогів, керівництв по експлуатації і технічного обслуговування, комерційних установ, рахунків-фактур, накладних, страхових полісів, медичних висновків та сертифікатів з арабської на англійську та інші мови. Висока якість послуги перекладу Амман Йорданія за конкурентоспроможні ціни.

Інтерпретація

Ми також надаємо послуги з усного перекладу, надаємо перекладачів на всі мови для супроводу ділових делегацій.

Переклад художніх і документальних фільмів

Відмінною рисою нашого бюро є переклад художніх та документальних фільмів, а також мультфільмів.Чи потрібні вам перекладацькі послуги?

  • Ми надаємо юридичні, фінансові та технічні переклади; послуги перекладу на арабську мову і переклади на всі основні всесвітні мови.

    Якщо ви шукаєте професійні послуги з перекладів, чи у Вас існує необхідність у фінансових чи технічних перекладах на арабську або інші основні мови світу, то ви прийшли в потрібне місце.

    «Дар Ібн Халдун» для перекладів та засобів масової інформації є фірма, що базується в місті Амман / Йорданія, яка надає повний спектр перекладацьких послуг для юридичних фірм, комерційних компаній, банків, комп'ютерних фірм, електронних навчальних програм і великої кількості різноманітних організацій і приватних осіб у всіх секторах економіки.

Trusted By